Jubileuszowy rajd kolarski z metą w parku Joanny w Paniówkach

Już 7 maja 2023 r. wraz z Turystycznym Klubem Kolarskim im. Wł. Huzy zapraszamy do uczestnictwa w jubileuszowym rajdzie rowerowym z okazji 65-lecia istnienia klubu.

rajd kolarski zaproszenie.jpeg

Wyjazd o godz, 9.00 z gliwickiego rynku z metą w parku Joanny w Paniówkach. Około godz. 12.30 nastąpi ogłoszenie wyników, wręczenie pamiątek i pucharów dla zwycięzców konkursów w kategoriach: najliczniejsza drużyna, najliczniejsza Rodzina, najstarszy uczestnik, najliczniejsze 2 drużyny szkolne oraz uhonorowanie osób, które najbardziej przyczyniły się do organizacji imprezy. Około 12.45 nastąpi losowanie fantów (bardziej lub mniej wartościowych w zależności od szczęścia) w loterii dla zapisanych uczestników rajdu.
Główna nagroda w loterii to bon podarunkowy o wartości 100 zł. do realizacji w sklepie rowerowym Bike Atelier w Gliwicach przy pl. Inwalidów Wojennych 16-18.
Dla uczczenia pamięci patronki parku, w którym odbywa się rajd Joanny Schaffgotsch z domu Gryzik, pierwsze 5 pań o imieniu Joanna, które przybędą na metę rajdu otrzymają niespodziankę.

Regulamin: PDF230507_Reg_Paniowki.pdf (499,43KB)

×

Wyszukaj w serwisie

Najczęściej wyszukiwane frazy:
×

Zapisz się do newslettera