ROLNIKU, POZBĄDŹ SIĘ BEZPŁATNIE ODPADÓW POCHODZĄCYCH Z DZIAŁALNOŚCI ROLNICZEJ

W związku z podpisaniem przez Gminę Gierałtowice umowy dotacji z Narodowym Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie na realizację przedsięwzięcia pn.: „Usuwanie folii rolniczych i innych odpadów pochodzących z działalności rolniczej” zachęcamy wszystkich rolników prowadzących działalność rolniczą na terenie gminy Gierałtowice do skorzystania z bezpłatnej zbiórki odpadów typu: folia rolnicza, siatka i sznurek do owijania balotów, opakowania po nawozach i  typu Big Bag.

Odpady trzeba będzie przewieźć w określonym terminie do Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych w Gierałtowicach w godzinach jego otwarcia.

Celem zorganizowania i przeprowadzania niniejszego przedsięwzięcia zwracamy się z prośbą do rolników z terenu gminy Gierałtowice, którzy posiadają tego typu odpady, do złożenia deklaracji udziału w niniejszym programie w nieprzekraczalnym terminie do 30.06.2020 r.

DOCdeklaracja na odbiór odpadów_Gierałtowice.doc (112,50KB)

DOCXoswiadczenie-o-otrzymanej-nie-otrzymanej-pomocy-rolnik.docx (21,66KB)

PDFinf-rolnika-w-sprawie-pomocy-de-minimis.pdf (26,08KB)

Prosimy, aby w deklaracji podać DOKŁADNĄ ILOŚĆ POSIADANYCH ODPADÓW (w Mg bądź kg).

Posiadacze odpadów, którzy złożą deklaracje zostaną powiadomieni o terminie dostarczenia odpadów do Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych w Gierałtowicach.

Przewidywany termin zbiórki to lipiec 2020 r.

Szczegółowe informacje pod numerem telefonu (32) 30 11 391.

PDFRegulamin realizacji programu.pdf (1,92MB)

×

Wyszukaj w serwisie

Najczęściej wyszukiwane frazy:
×

Zapisz się do newslettera