INFORMACJA W SPRAWIE HARMONOGRAMU ODBIORU ODPADÓW KOMUNALNYCH W 2020 ROKU

Informujemy, iż dostępne są harmonogramy odbioru odpadów komunalnych na rok 2020 dla poszczególnych sołectw. Prosimy mieszkańców o zapoznanie się z harmonogramem, ze względu na fakt, iż wprowadzono korektę podziału terenu Gminy na części, z których odbierane są odpady komunalne.

Informujemy mieszkańców sołectwa Paniówki, iż w związku z tą korektą, pomiędzy grudniowym wywozem odpadów segregowanych w sołectwie Paniówki a wywozem styczniowym będzie 7 tygodni przerwy. W związku z tym prosimy o zaopatrzenie się w razie potrzeby w dodatkowe puste worki przeznaczone do segregacji odpadów u sołtysa bądź w Referacie Ochrony Środowiska Urzędu Gminy w Gierałtowicach.

PDFChudów 2020.pdf

PDFGierałtowice 2020.pdf

PDFPaniówki 2020.pdf

PDFPrzyszowice 2020.pdf

Zachęcamy do pobrania darmowej aplikacji mobilnej Gminy Gierałtowice, w której dostępny jest m.in. kalendarz wywozu odpadów. Aplikacja przypomni o terminie odbioru poszczególnych rodzajów odpadów i powiadomi o aktualnościach związanych z tą tematyką.

W związku z tym, iż dokonano korekty podziału terenu Gminy na części, z których odbierane są odpady komunalne w poszczególnych dniach, osoby, które już korzystają z aplikacji prosimy o sprawdzenie i zaktualizowanie wyboru części gminy, z której odbierane są odpady.

Jednocześnie przypominamy, iż pojemniki i worki z odpadami powinny być wystawiane przed nieruchomością do godziny 6:00 w dniu wywozu.

×

Wyszukaj w serwisie

Najczęściej wyszukiwane frazy:
×

Zapisz się do newslettera