Multibieg - 9 października

MultiBieg – biegnę by pomóc!
 9 październik 2016

Zapraszamy wszystkich do wzięcia udziału w biegu ulicznym, który organizowany jest na terenie Gminy Gierałtowice. Przebiegnij 2 km lub 10 km razem z innymi uczestnikami MultiBiegu i tym samym wspomóż potrzebujących. Zapisy już dostępne na stronie www.multiplay.pl/multibieg.

MultiBieg to impreza sportowa, która z jednej strony ma na celu popularyzację zdrowego trybu życia wśród mieszkańców województwa śląskiego, a z drugiej przyjmuje charakter eventu charytatywnego. Impreza dedykowana jest wszystkim, którzy chcieliby wspomóc szczytny cel, gdyż każdy uczestnik biegu, który przebiegnie wybrany przez siebie dystans, wspomoże rehabilitację mieszkającego w Przyszowicach 8-letniego Jarka Chrzęstek, zmagającego się z martwicą główki biodrowej. 

Organizatorem MultiBiegu jest Grupa MULTIPLAY. Impreza będzie miała miejsce w dn.
9 października 2016 r. i wspierana jest przez Wójta Gminy Gierałtowice, który objął patronat honorowy oraz Fundację „Biegamy z Sercem”, która objęła patronat charytatywny.

Uczestnikom wydarzenia organizator daje możliwość wyboru jednego z dwóch dystansów do pokonania – zawodnicy mogą przebiec trasę 2 km lub 10 km. Za każdego uczestnika, który pokona dystans 2 km organizator wpłaca 2 zł na rzecz rehabilitacji potrzebującego chłopca, natomiast zawodnicy pokonujący dystans 10 km zapewnią 10 zł na poczet rehabilitacji.

Opłatę startową podczas rejestracji ustalono na symbolicznym poziomie, tj. Klienci Grupy Multiplay ponoszą opłatę 10 zł, natomiast pozostali zawodnicy 15 zł. 

Każdy uczestnik MultiBiegu, który ukończy wybrany przez siebie dystans, otrzyma pamiątkowy medal oraz posiłek regeneracyjny. Wśród uczestników biegu rozdanych zostanie dodatkowo 100 bezpłatnych wejściówkę na basen Wodnik w Paniówkach. Dla zwycięzców biegu przewidziano dodatkowe nagrody. Laureaci biegu wyłaniani będą w kategoriach: najlepszy mężczyzna oraz najlepsza kobieta.  

Dla wszystkich pozostałych uczestników wydarzenia, którzy tego dnia pojawią się w Miasteczku Biegowym, by wspierać swoich biegających bliskich, przewidziano dodatkowe atrakcje – w szczególności gry i zabawy dla dzieci.   

×

Wyszukaj w serwisie

Najczęściej wyszukiwane frazy:
×

Zapisz się do newslettera