Zobacz swój świat jasno i wyraźnie - ochrona zdrowia w zakresie okulistyki.

 

Szpital Wielospecjalistyczny w Gliwicach.

 

Zarząd Szpitala Wielospecjalistycznego sp.zo.o. w Gliwicach z siedzibą przy ul. Kościuszki 1 informuje, ze tutejszy Szpital wdrożył Program pn. "Zobacz swój świat jasno i wyraźnie", który będzie realizowany do końca 2015r. Jest to Program związany z ochroną zdrowia w zakresie okulistyki, dedykowany mieszkańcom powiatu gliwickiego.

W ramach Programu udzielamy 10% zniżki na cenę komercyjnego (odpłatnego) zabiegu usuniecia zaćmy; pomysł zrodził się na początku roku, gdy przystąpiliśmy na zasadzie partnerstwa do realizacji przez Miasto Gliwice Programu " Gliwicki Senior 67+, 75+", a także Programu "Karta Dużej Rodziny" realizowanego przez Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej.

Widząc duże zainteresowanie ze strony mieszkańców Gliwic w zakresie korzystania z usługi operacyjnego usunięcia zaćmy uznaliśmy, ze możemy także w ramach własnego Programu zaoferować istotną pomoc, poprzez obniżkę ceny zabiegu dla mieszkańców powiatu gliwickiego, które oczekują co najmniej kilkanaście miesięcy na wskazany zabieg w ramach ubezpieczenia przez NFZ lub wyjeżdżają za granicę, by od razu zabieg ten wykonać. zachęcamy, by nie tracić czasu na odzyskanie sprawnych oczu; chcemy pomóc odzyskać sprawność i znów dobrze widzieć otaczające nas piękno. Nie trzeba w tym celu wyjeżdżać do Czech, wystarczy udać się do Gliwic!

Osoby, których miejsce zamieszkania znajduje si w powiecie gliwickim, moga jeż dziś umówić się na konsultacje przed zabiegiem. Zabiegi na warunkach określonych w Programie, będą wykonywane do końca roku, wg kolejności zgłoszeń. Tel. kontaktowy 32 238 20 91 - 96 lub 784 016 816 od poniedziałku do piątku w godzinach 8-14, we wtorek 10-18

Uprzejmie zwracamy się o zaangażowanie władz Urzędu Gminy w działania związane z ochroną zdrowia na rzecz swoich mieszkańców i pomoc w rozpropagowaniu Programu przez umieszczenie powyższej informacji na stronach BIP, oficjalnych serwisach internetowych, tablicach ogłoszeń w Urzędzie i na terenie miasta oraz w samorządowej lokalnej gazecie.

 

Prezes Zarządu

Beata Sadownik

×

Wyszukaj w serwisie

Najczęściej wyszukiwane frazy:
×

Zapisz się do newslettera