Międzynarodowych Targach Dziedzictwa Przemysłowego i Turystyki Podziemnej - 22-23 maja 2015 roku w Zabrzu

Serdecznie zapraszamy do udziału w Międzynarodowych Targach Dziedzictwa Przemysłowego i Turystyki Podziemnej, które odbędą się w dniach 22-23 maja 2015 roku w Zabrzu. Targi towarzyszą międzynarodowej konferencji poświęconej turystyce dziedzictwa przemysłowego organizowanej od dziesięciu lat w Zabrzu, pod auspicjami Światowej Organizacji Turystyki i wsparciu Ministerstwa Sportu i Turystyki.

Do udziału w targach zapraszamy przedstawicieli instytucji i obiektów dziedzictwa przemysłowego przedstawicieli: kopalń udostępnionych do zwiedzania przez turystów, szlaków turystyki poprzemysłowej, browarów otwartych dla ruchu turystycznego, winnic  i winiarni, szlaków rękodzieła artystycznego, podziemnych tras turystycznych, fortyfikacji, przedstawicieli miast i regionów, wydawnictw turystycznych.

Dla odwiedzających organizowane są liczne konkursy i atrakcje, degustacje regionalnych specjałów, występy muzyczne, warsztaty rzemieślnicze oraz warsztaty edukacyjne. Podczas imprezy odbywają  się prezentacje i odczyty.

Co roku targi skupiają wielu wystawców - przedstawicieli instytucji i obiektów dziedzictwa przemysłowego, przedstawicieli miast i regionów z Polski, Francji, Ukrainy, Niemiec, Belgii, Tunezji, Rosji, Słowacji, Włoch, Czech.

http://targi.zabrzewsercuslaska.pl/o-targach

×

Wyszukaj w serwisie

Najczęściej wyszukiwane frazy:
×

Zapisz się do newslettera