Inwentaryzacja wyrobów zawierających azbest

 

OGŁOSZENIE

 

Wójt Gminy Gierałtowice informuje, iż w dniach od 3 czerwca 2013 r. do 31 lipca 2013 r. na terenie gminy Gierałtowice przeprowadzana będzie inwentaryzacja wyrobów zawierających azbest.

W związku z powyższym Wójt Gminy Gierałtowice zwraca się z prośbą do właścicieli nieruchomości zlokalizowanych na terenie Gminy o udostępnienie posesji w celu dokonania oględzin i ewentualną pomoc w wypełnieniu ankiety inwentaryzacyjnej.

Ankieterzy przeprowadzający inwentaryzację będą mieli ze sobą identyfikatory z imieniem i nazwiskiem oraz imienne upoważnienie do przeprowadzenia inwentaryzacji podpisane przez Wójta Gminy. Będą pracować w godzinach 10.00 – 18.00.

Przeprowadzona inwentaryzacja umożliwi opracowanie „Programu usuwania azbestu i wyrobów zawierających azbest z terenu gminy Gierałtowice na lata 2013 – 2032”, który może być podstawą do ubiegania się w przyszłości przez Gminę o zewnętrzne środki finansowe na demontaż, transport
i unieszkodliwianie wyrobów zawierających azbest.

Dodatkowe informacje uzyskać można w Referacie Ochrony Środowiska Urzędu Gminy, bądź bezpośrednio, u przedstawiciela firmy przygotowującej Program na zlecenie Gminy, Pani Agnieszki Chylak pod numerem telefonu 513 100 869, która to wyjaśni wszelkie wątpliwości związane z inwentaryzacją oraz kwestie związane z wyrobami zawierającymi azbest.

 

PDFzalacznik_os.pdf (63,61KB)

×

Wyszukaj w serwisie

Najczęściej wyszukiwane frazy:
×

Zapisz się do newslettera