Wodnik.

 

W Wodniku odnajdą Państwo basen z miłą atmosferą, w którym pod okiem instruktorów można doskonalić umiejętności pływackie. Dodatkowo relaks i odprężenie zapewnią cztery okrągłe wanny Spa. Kolejną atrakcją na terenie obiektu jest tunel wodny w którym znajdują się: bicze ścienne i denne, parasol, armatki, kaskada.

Grota solna to oaza czystego i przesyconego zbawiennymi pierwiastkami powietrza. Zaciszna, subtelnie oświetlona pozwala w specyficznym mikroklimacie odetchnąć od miejskiego zgiełku. 45 – minutowy seans jest wspaniałym relaksem dla każdego z nas, pozwala na wyciszenie się i nabrania nowej, pozytywnej energii.


Wodnik to przyjazna pływalnia dla dzieci, specjalnie dla nich jest basen o wymiarach 12,5m x 6m, głębokość od 0,1 do 1,0m. Temperatura wody przekracza 30 stopni. Dla starszych pociech największą frajdą będzie 63 metrowa zjeżdżalnia. Na basenie wyznaczony jest pokój dla rodziców z dzieckiem.

15 września br. Gmina Gierałtowice otrzymała wyróżnienie w konkursie Budowniczy Polskiego Sportu.

 

www.wodnik-paniowki.pl

Na terenie obiektu znajduje się również Aqua Spa. W swojej ofercie posiada saunę suchą, saunę wilgotną zapachową, solarium, gabinet masażu, salę fitness wyposażoną w sprzęt do ćwiczeń, salon kosmetyczny, sklep kosmetyczny. Wizyta w Aqua Spa pozwala nie tylko zadbać o swoje ciało ale również miło spędzić czas. Cały obiekt przystosowany jest dla osób niepełnosprawnych.

 

tel. 0505 727 190

tel. 0 32 44 00 471


www.spawodnik.pl

 

 

 

×

Wyszukaj w serwisie

Najczęściej wyszukiwane frazy:
×

Zapisz się do newslettera