Pytanie do eksperta

 

W związku ze zbliżającym się II Europejskim Kongresem Małych i Średnich Przedsiębiorstw, który odbędzie się w dniach 24-27 września br. Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach udostępniła specjalną platformę komunikacyjną dla uczestników kongresu. Platformę szczególnie polecamy przedstawicielom MŚP, którzy za pośrednictwem formularza będą mogli zadawać pytania, proponować tematy do dyskusji oraz sugerować problemy do omówienia, które następnie będą poruszane w ramach określonych paneli i sesji tematycznych podczas Kongresu.

Przedsiębiorcy na co dzień spotykają się problemami, które uniemożliwiają swobodę prowadzenia działalności gospodarczej i ograniczają procesy zarządcze w firmie. Kongres jest okazją do dyskusji i wypracowania rekomendacji zawierających proponowane kierunki rozwoju MŚP, bariery, jakie napotykają przedsiębiorcy oraz zaproponowanie zmian w celu eliminacji trudności, które niwelują szanse, stojące przed polską przedsiębiorczością.

Każdy z nas może być ekspertem i współtworzyć wydarzenie jakim jest II Europejski Kongres MŚP!

Zapraszamy do skorzystania z platformy komunikacyjnej na stronie http://www.kongresmsp.eu/pl/zadaj-pytanie-ekspertowi i zadawania pytań ekspertom.

Więcej informacji o wydarzeniu na stronie www.kongresmsp.eu.

 

 

 

 

×

Wyszukaj w serwisie

Najczęściej wyszukiwane frazy:
×

Zapisz się do newslettera