Informacja o rozpoczęciu eksploatacji przez KWK Budryk - Ściana A-2 w pokł. 405/1

Jastrzębska Spółka Węglowa S.A. KWK „Budryk” w Ornontowicach  w kwietniu 2026 r. planuje rozpoczęcie eksploatacji pokładu 405/1 Ścianą A-2. Wpływy planowanej eksploatacji w głównej mierze oddziaływać będą na  tereny rolne  zlokalizowane w sąsiedztwie ul. Brzezina.

Szczegóły w załącznikach poniżej:

PDFInformacja o planowanej eksploatacji śc. A-2 w pokładzie 405_1.pdf (640,70KB)

PDFMapa z zasięgiem wpływu ściany A-2 w pokładzie 405_1.pdf (1,66MB)
 

×

Wyszukaj w serwisie

Najczęściej wyszukiwane frazy:
×

Zapisz się do newslettera