Informacja o rozpoczęciu eksploatacji przez KWK Knurów - Szczygłowice ścianą 18 w pokł. 407/1

Jastrzębska Spółka Węglowa S.A. KWK "Knurów - Szczygłowice" planuje w lutym 2026 r. rozpoczęcie eksploatacji pokładu 407/1 Ścianą 18.

Eksploatacja będzie oddziaływała na  tereny południowe Sołectwa Gierałtowice. Szczegóły w załącznikach. 

PDFInformacja o planowanym rozpoczęciu eksploatacji ściany 18 w pokładzie 407-1.pdf (390,00KB)
PDFMapa wpływów ściany 18 w pokładzie 407-1.pdf (1,62MB)

×

Wyszukaj w serwisie

Najczęściej wyszukiwane frazy:
×

Zapisz się do newslettera