Informacja o rozpoczęciu eksploatacji przez KWK Budryk - Ściana A-1 w pokł. 405/1

Jastrzębska Spółka Węglowa S.A. KWK „Budryk” w Ornontowicach  we wrześniu 2025 r. planuje rozpoczęcie eksploatacji pokładu 405/1 Ścianą A-1. Eksploatacja będzie oddziaływała na  tereny południowej części Gminy Gierałtowice. Szczegóły w załącznikach.

 

PDFinformacja KWK Budryk o planowanej eksploatacji - Ściana A-1.pdf (600,46KB)

PDFmapa KWK Budryk do planowanej eksploatacji - Ściana A-1.pdf (1,55MB)
 

×

Wyszukaj w serwisie

Najczęściej wyszukiwane frazy:
×

Zapisz się do newslettera