Informacja o rozpoczęciu eksploatacji górniczej KWK Budryk pokł. 405/2 ścianą Bw-1

Jastrzębska Spółka Węglowa S.A. KWK „Budryk” w Ornontowicach  od lipca 2025 r. planuje rozpoczęcie eksploatacji pokładu 405/2 Ścianą Bw-1. Eksploatacja będzie oddziaływała na  tereny wschodniej części Gminy Gierałtowice oraz zachodnią część Miasta Mikołów. Szczegóły zawarte są w załączonej informacji i na mapie.

PDFmapa KWK Budryk do planowanej eksploatacji od 07.2025.pdf (2,62MB)

PDFinformacja KWK Budryk o planowanej eksploatacji od 07.2025.pdf (318,77KB)

×

Wyszukaj w serwisie

Najczęściej wyszukiwane frazy:
×

Zapisz się do newslettera