Informacja o rozpoczęciu eksploatacji górniczej KWK Budryk pokł. 402 ścianą B-4

Jastrzębska Spółka Węglowa S.A. KWK „Budryk” w Ornontowicach  w kwietniu 2025 r. planuje rozpoczęcie eksploatacji pokł. 402 Ścianą B-4. Eksploatacja będzie oddziaływała na  tereny południowo-wschodniej części Gminy Gierałtowice.

Szczegóły w załącznikach poniżej:

PDFMapa sytuacyjno wysokościowa z wpływami śc. B-4 pokład 402.pdf (764,39KB)
PDFInformacja o rozpoczęciu eksplatacji.pdf (312,79KB)

×

Wyszukaj w serwisie

Najczęściej wyszukiwane frazy:
×

Zapisz się do newslettera