Jastrzębska Spółka Węglowa S.A. KWK „Budryk” w Ornontowicach w kwietniu 2025 r. planuje rozpoczęcie eksploatacji pokł. 402 Ścianą B-4. Eksploatacja będzie oddziaływała na tereny południowo-wschodniej części Gminy Gierałtowice.
Szczegóły w załącznikach poniżej:
Mapa sytuacyjno wysokościowa z wpływami śc. B-4 pokład 402.pdf (764,39KB)
Informacja o rozpoczęciu eksplatacji.pdf (312,79KB)