Na co idą moje pieniądze

NA CO IDĄ MOJE PIENIĄDZE

Chcesz wiedzieć “Na co idą Twoje pieniądze?”. Zachęcamy do odwiedzenia interaktywnej platformy, na której pokazaliśmy, jak skonstruowany jest budżet Gminy Gierałtowice oraz co i w jakiej wysokości jest finansowane z Twoich podatków. Za pomocą suwaka możesz ustawić wysokość swoich dochodów brutto, by zobaczyć jaka część Twojego podatku PIT, która trafia do budżetu naszej gminy, finansuje poszczególne kategorie wydatków.

Sprawdź, jak Twoje dochody brutto wpływają na stan finansowy gminy. Zobacz, ile z Twojego podatku PIT trafia na drogi, szkoły czy administrację publiczną.

Jeśli jeszcze nie płacisz podatków w Gminie Gierałtowice, mamy nadzieję, że portal “Na co idą moje pieniądze” skutecznie Cię przekona, że warto to zrobić już teraz. Wystarczy, że w PIT składanym do urzędu skarbowego wskażesz Gminę Gierałtowice jako miejsce swojego zamieszkania.  Nie musisz być tu zameldowany! – wystarczy, że tu mieszkasz.

Podstawą opracowania projektu “Na co idą moje pieniądze” jest uchwała budżetowa Gminy Gierałtowice. Prezentacja będzie na bieżąco aktualizowana, przy każdej dużej zmianie budżetu wprowadzonej przez Radę Gminy Gierałtowice.
 

 

Sprawdź: nacoidamojepieniadze.pl

 

Na co idą moje pieniądze

×

Wyszukaj w serwisie

Najczęściej wyszukiwane frazy:
×

Zapisz się do newslettera